Wczytuję dane...

BOTOX BASE – to luksusowy produkt dla wymagających klientek. Wyróżnia się wysoką trwałością można nim wzmocnić, przedłużyć jak i zbudować (nawet o 7 mm) naturalny paznokieć. Produkt charakteryzuje się średnio gęstą konsystencją, dzięki czemu nie spływa na skórki przy pracy na 5 paznokciach. Dodatkowo wzmacnia i regeneruje osłabioną płytkę paznokcia zawarte w niej proteiny oraz witaminy przenikają do płytki przez cały okres noszenia jej na paznokciach. Prawidłowo zaaplikowana baza na paznokciach pięknie prezentować będzie się nawet do 5 tygodni a niezwykła przyczepność do naturalnej płytki pozwoli przy uzupełnieniu na spiłowanie tylko koloru i uzupełnienie bazą konstrukcji paznokcia. BOTOX BASE można stosować również jako bazę pod ulubiony żel budujący dzięki warstwie dyspersyjnej idealnie połączy się z kolejnym produktem naszej marki. Dodatkowo bazy posiadają bardzo eleganckie buteleczki co będzie podnosić prestiż dobrze wykonanej usługi.

Baza posiada cztery odsłony: kolor transparentny, naturalny mleczno-różowy , naturalny beżowo-brzoskwiniowy oraz zupełna nowość na rynku baza która posiada drobinki złota które dodatkowo wpływają rewitalizująco na płytkę paznokcia.

Wskazówki użycia:

Bazę nakładamy na opracowany oraz odtłuszczony paznokieć. Pierwsza warstwa powinna być nałożona cienko wtedy utwardzamy led - 30s, uv- 120s , przy drugiej grubszej warstwie warto poczekać troszkę dłużej. Na utwardzoną bazę nakładamy ulubiony kolor, wykańczanym topem i możemy cieszyć się uzyskanym efektem przez dłuższy czas.

Gęstość
Krycie
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...